Developer

Wszystko, co najważniejsze już jest. Można urządzać się po swojemu. Ale na szczęście wiemy , że są i tacy, co tego nie lubią , nie mają czasu lub z innych powodów wolą dostać mieszkanie pod klucz. Pod klucz - czyli jakie?? Standard pod klucz nie wymaga poświęcenia czasu na długie i czasochłonne poszukiwania materiałów wykończeniowych.
Nie ma obawy, że ekipa remontowa nawali, bo tym się martwi deweloper. Klient po prostu wprowadza się do "gotowego" mieszkania. Co dajemy do tego mieszkania? Drzwi wejściowe i wewnętrzne firmy Porta, a więc zaczynamy od lidera na rynku stolarki. Firma działa od 1992r. i obecnie jest największym producentem drzwi w naszym kraju.
Wchodzimy dalej. W mieszkaniu gwarantujemy tynki gipsowe, okna i parapety PCV, instalacje wodno – kanalizacyjną doprowadzoną do docelowych urządzeń, punkty poboru wody ciepłej i zimnej zaślepione korkami. W domu nie zabraknie też prądu. Zapewniamy gniazda wtykowe, trójfazowe zasilanie kuchenki, gniazdo RTV w pokoju dziennym, a ponadto instalacje telefoniczną, internetową, dzwonkową i domofonową.  Wszystko to ogrzeją grzejniki marki Stelrad.


Developer PERO


Najnowocześniejsze metody produkcji grzejników Stelrad i staranne kontrole wg surowych norm ISO 9001 gwarantują utrzymanie ich najwyższej sprawności i wytrzymałości na stałym poziomie w pokojach i w kuchni.
W łazienkach zamontowaliśmy grzejniki drabinkowe. Piece gazowe z zamkniętą komorą spalania dostarczyła rodzinna firma Viessmann , która już od trzech pokoleń czuje się zobowiązana  do pielęgnowania tradycji, jaką jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Pięknie wykończona łazienka, wyłożona kaflami , zaopatrzona w podstawowe meble i urządzenia sanitarne pozwoli na pełen relaks już  chwilę po męczącej przeprowadzce.
W pokojach na podłogach wysokiej klasy panele , które dostarczył Państwa inwestor i wykonawca a więc firma BEL-POL. Decydując się na mieszkanie pod klucz w Państwa geście pozostaje jedynie wnieść meble , włączyć telewizor i delektować się kawą na balkonie, z którego rozciąga się wspaniały widok na otwartą przestrzeń ciszy i spokoju.